Miranda Kerr i jej akrobacje na plaży

miranda kerrSport to zdrowie. Każdy to powie, aczkolwiek nie każdy musi się z tym zgadzać. Pewnym natomiast jest, że sportowy wygląd będzie podobał się wszystkim bez względu na płeć, wiek czy pozycję społeczną. Wiedzą o tym właściciele marki Victoria’s Secrets.

Modelki tej firmy zwane aniołkami dbają o swoje ciało w bardzo skuteczny sposób. Co zaskakujące każda z dziewczyn wygląda jak “dziewczyna z sąsiedztwa”, tylko że w wersji pro. W przeciwieństwie do większości modelek nie wystają im żebra, mają kształtne i duże piersi. Ogólnie ich ciało jest wysportowane, ładne, przyciągające wzrok. Ich sylwetka może, ale nie musi służyć za wzór tego jak powinna wyglądać kobieta. Oczywiście nie ma takich wymagań, ale jeżeli zobaczymy na siłowni, w klubie fitness lub w parku dziewczynę o podobnych kształtach to z pewnością nie pozostaniemy obojętni na jej wdzięki. Mówiąc wprost, dziewczyny z Victoria’s Secrets prezentują się doskonale i wyglądają tak:

victorias secrets miranda kerr

Pięknie, prawda? A dlaczego o tym piszę? Powód tego stanu rzeczy zwie się Miranda Kerr. Dziewczyna nie boi się dbać o formę nawet w miejscach publicznych, co niestety okazało się jej zmorą. Podczas niewinnej zabawy na plaży, w dość skąpym stroju wykonywała ćwiczenia akrobatyczne, w tym przerzut w przód, tzw. gwiazdę. Każdy kto kiedykolwiek próbował tego ruchu wie, jakie ryzyko się z tym wiąże. Miranda o tym zapomniała, a moment ten świetnie wyłapali fotografowie i serwisy plotkarskie.

Miranda-Kerr-Beach-2

Miranda-Kerr-Beach-1

Wniosek z całej tej historii? Jeżeli ćwiczyć, to tylko w odpowiednim stroju ;)