CrossFit + catering dietetyczny. Efekty po 18 miesiącach

 • Wojciech Kołacz

  Ładnie Panie… ładnie :) dieta i sport idą w parze to wiadomo nie od dziś. Trzymam kciuki za dalszy progres :)

 • http://binarlink.com/ Marcin Fige

  Też trzymam kciuki ;)

 • Rob

  Gratulacje efektów! naprawdę świetny progres. Zapraszamy do wypróbowania kolejnych cateringów dietetycznych i pozostawienia recenzji o Eat Fit na cateromarket.pl !

 • Sandra Smith

  Gratuluję efektów. Wyglądasz naprawdę super! Ja też jestem na diecie pudełkowej, tylko zamawiam z http://www.lilyondiet.pl/. Stosuję dietę pudełkową od niecałych dwóch miesięcy ale widzę już że kilogramy spadają. Przyznam szczerze, że ćwiczeniami jest u mnie różnie, ale Twój wpis a szczególnie zdjęcia bardzo mnie zmotywowały do pracy nad sobą. Również trzymam kciuki za dalszy progres ;)

 • Stanisław Pakulski

  Sam bym z chęcią zjadł taką porcyjkę obiadową (tą z łososiem). Efekty po zdjęciach rewelacyjne tylko tak trzymać. pozdrawiam., mój blog: http://kulturystyka.blog.onet.pl

 • Julia Kozak

  Wow, świetny efekt! Dieta z dostawą do domu to bardzo wygodna sprawa. Wiem, bo od kilku miesięcy sama korzystam i jestem zachwycona – nie tylko kilogramy na minusie, ale też samopoczucie znacznie lepsze! Jeśli ktoś jest z Poznania i szuka sprawdzonego cateringu to polecam Fit Owsiana. Mają bardzo smaczne posiłki, szeroki wybór różnych diet, zawsze są na czas i nie ma mowy o monotonii w posiłkach. :)

 • http://zrzucbrzuch.com Zrzuć Brzuch

  Efekty z dołożeniem treningu siłowego w Twoim przypadku (crossfit ) zdecydowanie na plus :) Widać, że fajnie poprawiły się, barki , bicepsy i klatka piersiowa. Gratuluję wytrwałości!! Pozdro. Mnie udało się zrobić formę dzięki Fabryce Siły. Moje efekty i opinię możecie zobaczyć tutaj – https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/