Wpływ aktywności fizycznej na rozmiar penisa

Ciekawostki / seks
dodane przez:

Is-Penis-Size-ImportantW Internecie znaleźć można miliony zapytań w stylu: “Czy fakt, że uprawiam sport, może wpłynąć na rozmiar penisa?”. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tematowi i raz na zawsze dać jednoznaczną odpowiedź.

Aktywność fizyczna, zdrowy tryb życia pozytywnie wpływają na życie seksualne każdego z nas. Złe odżywianie, ciągłe siedzienie w jednym miejscu, innymi słowy brak jakiegokolwiek ruchu i jedzenie fast-foodów to z pewnością droga do tego, aby zepsuć to, co dała nam natura.

Prawda jest jednak taka, że żadne, nawet najbardziej wyrafinowane ćwiczenia nie wydłużą penisa ani o milimetr. Długość prącia w dużej mierze zależy od tego jaki tryb życia prowadziła Wasza… matka. Jeśli nie podeszła do tematu poważnie, odżywiała się w sposób nieprawidłowy to możecie mieć pretensje właśnie do niej. Długotrwały stres oraz przyjmowanie przez organizm środków chemicznych hamuje wydzielanie testosteronu. Wg duńskich lekarzy, którzy przeprowadzili serię badań w 2006 roku, są to główne przyczyny obkurczenia się męskiego narządu.

Bardzo istotne jest również to, jaki tryb życia prowadziliście/prowadzicie teraz. Od ósmego do osiemnastego roku życia, my mężczyźni, możemy zrobić dla siebie bardzo dużo. Jeśli unikaliśmy/unikamy długotrwałego stresu, prowadziliśmy/prowadzimy zdrowy tryb życia to wstydu być nie powinno.

Korzystny wpływ na długość członka może mieć za to utrata wagi. Ludzie z nadwagą mogą mieć uczucie, jakby ich penis skurczył się. Dzieje się tak dlatego, że tkanka tłuszczowa nachodzi na członek, a ten zdaje się być krótszy. Gdy tylko powrócimy do formy, a tłuszcz zamienimy na masę mięśniową, penis będzie wydawał się dłuższy.

Jedyna logiczna odpowiedź, jaka się nam nasuwa jest taka:

Aktywność fizyczna oraz zdrowy tryb życia z pewnością poprawią Twoje życie seksualne. Nie ma jednak najmniejszej szansy na to, aby uprawianie sportu pomogło Ci realnie wydłużyć penis. Pamiętajcie, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, więc dobra forma przełoży się zapewne na Wasze życie seksualne.

 • Mati

  Tytuł:Wpływ aktywności fizycznej na rozmiar penisa…
  Wyjaśnienie: wpływ aktywności fizycznej nie ma wpływu na rozmiar penisa :D

 • Mati

  No tak, proste. Ćwiczysz, jesteś w formie, nie ćwiczyś jesteś miętki :D

 • Alehandro

  dziwne, żeby od ćwiczenia komuś urósł

 • TOm3k

  Hehe, no dobra. Przekonaliście mnie do ćwiczeń :D :D :D