Mistrzostwa tańca na rurze – zdjęcia prosto z Rosji

Taniec na rurze to sport, to taniec, to dyscyplina, która powinna być jedną z tych, które oglądamy na Olimpiadzie. Gdyby jeszcze jakiś czas temu powiedzieć komuś o tańcu na rurze, to z pewnością ten ktoś pomyślałby o jakimś podrzędnym klubie ze striptizem.

Sytuacja się zmienia i dziś tzw. pole dance zdobywa coraz większą popularność. Szkoły tańca uczą jak to się robi, a dziewczyny pokazuje się z jak najlepszej strony. Te najlepsze można było oglądać w październiku 2012 roku we Władystoku w Rosji na otwartym mistrzostwach tańca na rurze. Eh… żałuję, że dopiero teraz trafiłem na te zdjęcia ;)

taniec-na-rurze-16

taniec-na-rurze-15

taniec-na-rurze-14

taniec-na-rurze-13

taniec-na-rurze-12

taniec-na-rurze-11

taniec-na-rurze-10

taniec-na-rurze-9

taniec-na-rurze-8

taniec-na-rurze-7

taniec-na-rurze-6

taniec-na-rurze-5

taniec-na-rurze-4

taniec-na-rurze-3

taniec-na-rurze-2

taniec-na-rurze-1

taniec-na-rurze

 • http://www.facebook.com/tomczewskicubedance Jarek Tomczewski Cube Dance via Facebook

  jak się o czymś pisze to chociaż trzeba znac poprawna nazwe danej dyscypliny lub techniki POLE DANCE a nie POOL (w basenie to raczej nie taniec hee), Panie Śmit ŻENADA!!!! nie masz człowieku pojęcia o czym piszesz, moda to nie wszystko liczy się rzetelnośc i profesjonalizm !!! Zalecam jeszcze trochę edukacji!!!

 • http://www.facebook.com/tomczewskicubedance Jarek Tomczewski Cube Dance via Facebook
 • http://www.facebook.com/ruszamysiepl ruszamysie via Facebook

  Jarek Tomczewski jeżeli jedna literówka to żenada, to jak nazwać brak umiejętności napisania choćby jednego zdania poprawną polszczyzną?

 • Marcin Fige via Facebook

  Jak się cokolwiek pisze, to trzeba się liczyć z krytyką. Także Panie Jarek Tomczewski Cube Dance: a) zdanie rozpoczynamy wielką literą, b) w słowach ‚znac’, ‚rzetelnośc’ brakuje polskich znaków, c) jeżeli zwracamy się do kogoś per Pan, to potem nie możemy użyć zwrotu ‚człowieku’, d) brak znaków interpunkcyjnych, e) posiłkowanie się wiedzą z Wikipedii jest powszechnie uważane za żenujące i typowe dla ludzi z IQ w przedziale 0-10.
  W razie czego polecam się do korepetycji z j. polskiego – przed nami dużo pracy.
  PS: Haters gonna hate ;)

 • Tommy

  zdjęcia robią wrażenie, a na żywo jeszcze lepiej to wygląda ;)

 • Alehandro

  ale umięśnione ;)