Seksualne i treningowe małe co nieco

seks-spalanie-kaloriiWieczór, wspaniała atmosfera, jesteś sam na sam ze swoją partnerka lub partnerem? Jest to idealna sytuacja na wykorzystanie znakomitych pozycji seksualnych, które przedstawię Ci w tym artykule. Przecież seks to genialny trening.

Nie czekamy dłużej, zaczynamy. Podstawowa pozycja – misjonarz. Uważana jest przez wiele osób za nudną. Nieprawda. Uwielbia ją wiele osób. Jest wygodna i przede wszystkim jesteśmy twarzą w twarz z naszą partnerką. Tworzy to znakomity klimat, nieprawdaż?

Teraz mam coś dla panów., czyli pospolity piesek. Wiem, że czujesz wtedy swoją dominację. To świetna alternatywa dla seksu analnego. Możesz wykorzystać ją wszędzie, gdzie nie ma łóżka. Szafka, stolik, a może biurko? Żadnych problemów.

Kolejna pozycja jest przeznaczona przede wszystkim dla par, która lubi dużo czułości, przytulania i uczucia bliskości. Jest to łyżeczka. Do jej nie potrzeba dużej zwinności i wysiłku fizycznego. Idealnie sprawdzi się dla wszystkich leniwych.

Masz fantazję? To czas na rozgwiazdę. To pozycja idealna dla Ciebie. Każdy partner może swobodnie pieścić swoją partnerkę. Zero ograniczeń, ponieważ ona może robić to samo. Liczy się tylko chwila i to, co jest tu i teraz.

Na koniec zostaje sam deser. Uwielbiana przez wszystkich słynna i niepowtarzalna 69. Znakomita propozycja dla wszystkich fanów pieszczot oralnych. Wykorzystaj ją w grze wstępnej lub właściwiej igraszce. Ilu praktykantów, tyle opinii. Wielu mówi o problemach ze skupieniem. W sumie, może coś w tym jest.

Pamiętajcie, bądźcie kreatywni. To tylko od Waszych możliwości i pomysłów zależy, jak spędzicie ten wieczór, noc, dzień, poranek. No właśnie. Seks można uprawiać o każdej porze dnia! A to znaczy, że kalorie też można spalać o każdej porze dnia i to nie samemu, ale z ukochaną osobą. Przyjemne z pożytecznym w wersji najlepsza jak to tylko możliwe.

Aaa… I wybaczcie brak zdjęć. Ciężko było znaleźć coś co pasowało do artykuły, ale nie byłoby uznane za treści niecenzuralne ;) Gdy wpiszecie w Google odpowiednią pozycję to znajdziecie know-how.

 • http://www.szymonslowik.pl Słowik

  Zastanawiam się dla kogo powstają takie artykuły… tym bardziej na blogu sportowym…

  • https://​plus​.google​.com/​u​/​0​/104644177590497096000 Przemysław Śmit

   Do wszystkich, dla których seks to nie jest temat tabu ;)

 • http://www.szymonslowik.pl Słowik

  No to chyba właśnie jeśli dla kogoś seks nie jest tematem tabu, to niczego się nie dowie z tego wpisu…

  • https://​plus​.google​.com/​u​/​0​/104644177590497096000 Przemysław Śmit

   Niekoniecznie ;)