Pain and Gain – to może być ciekawy film dla fanów fitness

pain-and-gainOprócz zarażania ludzi pasją, prowokowania ich do zmiany swojego życia na bardziej aktywne, równie mocno lubię oglądać filmy, seriale, oraz odwiedzać kino. W tym ostatnim bywam przynajmniej kilkanaście razy w roku. A moja kolekcja filmów na DVD liczy już blisko 120 pozycji. Mam nadzieję, że kolekcja będzie się powiększać, ale nie piszę o tym dlatego, iż zamierzam się chwalić.

Po prostu trafiłem na zapowiedź filmu, który dla wielu może być czymś zupełnie dotąd w kinie nie spotykanym. Otóż, Michael Bay, twórca między innymi takich kinowych hitów jak Bad Boy’s czy Transformers wziął się za realizację projektu, który powinien spodobać się wszystkim tym, dla których fitness i siłownia nie są obce.

Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w „Miami New Times”, którego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Sytuacja komplikuje się, gdy w całą historię wmieszany zostaje miejscowy barman – Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć. Ten po ucieczce zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.

Z resztę, co ja tu będę pisał zobaczcie trailer. Obstawiam, że warto będzie wybrać się do kina ;)

  • Mladen

    ja na pewno obejrzę, dam znać jak było :D

  • Bezkakakasku

    Skoro twórca BB i Transformers to powinno być conajmniej wporzo :D