Niezbędnik na zimę dla wszystkich posiadaczy smartfonów i tabletów

Scenka z życia każdego gadżetomaniaka: zima, przystanek autobusowy, -10 stopni C, i nagle… rozbrzmiewa dźwięk telefonu. Nadchodzi moment, gdy trzeba wybrać; zdjąć ciepłe rękawiczki, odebrać telefon i odmrozić sobie ręce albo…

Wszyscy, którzy nie rozstają się ze swoimi smartphonami i tabletami, zimą mają problem. Jak odebrać telefon gdy na dworze siarczysty mróz, albo jak sprawdzić coś w internecie siedząc na przystanku bez odmrożenia sobie palców? Amatorzy książek również mają z tym problem, jak zmieniać strony w czytniku nie zdejmując rękawiczek?

Od niedawna na polskim rynku dostępne są rękawiczki iGlove, które umożliwiają korzystanie ze smartphonów, tabletów i czytników e-booków bez konieczności zdejmowania rękawiczek. Specjalna technologia pozwala na przewodzenie ładunku elektrycznego z dłoni na urządzenie z ekranem dotykowym. Jest to niezmierne wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią żadnych ograniczeń i nie chcą rozstawać się ze swoim sprzętem również na dworze. Producentem rękawiczek iGlove jest firma YO! W swojej ofercie posiada rękawiczki zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Na stronie internetowej producenta można obejrzeć dostępne modele i kolory. Rękawiczki w łatwy sposób można kupić poprzez Allegro oraz w wielu sklepach w całej Polsce. Produkt ten stanowi również idealny prezent świąteczny. Cena jednej pary to około 10 zł.

  • elo

    Nienawidzę rozstawać się z moim smartphonem, więc myślę, że te rękawiczki są idealne dla mnie. Poza tym ładnie wyglądają i mają przystępną cenę.

  • proman

    To dobrze, że coś takiego pojawiło się na polskim rynku. Próbowałem radzić sobie ze smartfonem w zwykłych, zimowych rękawiczkach i nie da w ogóle rady! Elo, tak są dosyć tanie.