Najseksowniejsze zimowe sportsmenki

Tanith Belbin-figure-skatingSezon sportów zimowych pomału dobiega końca. Łyżwiarstwo figurowe, skoki narciarskie czy biathlon to bardzo efektowne dyscypliny sportowe. Mają one jednak pewien minus, którym jest… nadmiar odzieży. W letnich sportach możemy podziwiać sylwetki pięknych sportsmenek, co czyni je bardziej rozpoznawalnymi. Mało kto, zdaje sobie sprawę z tego, że również wśród kobiet uprawiających sporty zimowe, znajdują się naprawdę piękne kobiety. Poniżej przedstawiamy subiektywny ranking prezentujący najseksowniejsze zimowe sportsmenki.

Jesteśmy ciekawi, czy poznajecie, którąś z tym pięknych kobiet. Musimy się przyznać bez bicia, że my mieliśmy trudności z rozpoznaniem choćby jednej z nich. Zdarzało nam się oglądać łyżwiarstwo figurowe (i nie chodzi nam o „Gwiazdy tańczą na lodzie”), curling oraz inne zimowe sporty, a mimo wszystko zawodniczek nie poznaliśmy.

 

Tanith Belbin-figure-skating

 Tanith Belbin – łyżwiarstwo figurowe

sasha-cohen-figure-skating

 Sasha Cohen – łyżwiarstwo figurowe

 

noelle-pikus-pace-skeleton

 Noelle Pikus Pace – skeleton

 

Melissa Hollingsworth-skeleton

 Melissa Hollingsworth – skeleton

 

Kiira Korpi-figure-skating

 Kiira Korpi – łyżwiarstwo figurowe

 

Alissa Czisny-figure-skating

 Alissa Czisny – łyżwiarstwo figurowe

 

Claudia Toth-curling

 Claudia Toth – curling

 

Clair Bidez-snowboarding

 Clair Bidez – snowboarding

 

Allison Baver-speed-skating

 Allison Baver – speed skating

 

Anni Friesinger-speed-skiing

 Anni Friesinger – speed skating

Usatysfakcjonowani? Pod zimowymi ubraniami kryje się wiele kobiecego piękna. Jak widzicie spora część zdjęć pochodzi z sesji zimowych sportsmenek, które chcą zachęcić męską część widowni do bacznego oglądania takich dyscyplin sportowych jak łyżwiarstwo figurowe, curling czy skeleton. Z chęcią poznamy Wasze faworytki.