Najlepsze piosenki do biegania

matthew-mcconaughey-bieganie-muzyka Jeśli systematycznie biegasz to z pewnością po jakimś czasie pewne trasy mogą już nudzić. Co może zapobiec biegowej nudzie? Z pewnością dobre piosenki do biegania. Tak samo jak samo zebranie się do biegania w okresie szczególnie jesienno-zimowym może być niezwykle trudne. Za oknem szaro, zimno… Czasem wydaje nam się, że lepiej zostać w domu.

Jednak za wszelką cenę nie możesz się poddać. Znajdź coś, co doda Ci motywacje. Mogą być to piosenki do biegania, które umilą Ci ten czas. Przed wyjściem możesz obejrzeć motywacyjne filmiki w popularnym serwisie YouTube. Doda Ci to chęci i zarazem sprawi, że nie opuścisz swojego jakby nie patrzeć treningi. Jest to już połowa sukcesu. Drugą połową jest przebiegnięcie danego dystansu lub bieganie przez określony czas. Tutaj najbardziej pomocne będą właśnie utwory muzyczne.

Zatem jakie są najlepsze piosenki do biegania? Poniżej lista moich ulubionych:

Linki Park – Faint

Awolnation – Sail

Fort Minor – Remember the name

Ellie Goulding – Lights

Brit & Alex – Let it Go

SheMoans – Supergirl

Eminem – Till I Collapse

Rudimental – „Feel The Love” ft. John Newman

Linkin Park – Numb

Modestep – Sunlight

Grubson – Na szczycie

FOKUS, O.S.T.R., RAHIM – Nierozłączny Kompan [Du-Rzy blend]

Dzięki nim w podświadomości cały czas będziesz czuł, że masz jeszcze dużo sił… że możesz tego dokonać. Twój umysł wsłucha się w ten utwór, przez co nie będzie miał czasu na przyswajanie tego, co Ty będziesz chciał sobie wmówić. Najczęściej jest to: jestem zmęczony, za zimno, już nie dam rady, staje, nie biegnę dalej. To najgorsza rzecz jaką możesz zrobić, ponieważ nawet będąc w pełni sił przez takie słowa nie będziesz ich miał.