Gdy my chcieliśmy pomagać, Samsung miał nas w d…

 • http://www.facebook.com/rafal.krzyzanski Rafał Krzyżański

  Nie będę używał aplikacji Hope Relay, chociaż bardzo mocno chciałem. Poległem na skomplikowanej, według mnie zbyt jak na tak prostą aplikację do mierzenia kilometrów (konkurencja to runkeeper czy endomondo), rejestracji z wyborem zdjęcia, avatara, połączenia z facebookiem i poinformowaniem wszystkich, że będę biegał. Zostałem z RunKeeperem:)

 • http://www.facebook.com/marian.gawlikowski Marian Gawlikowski

  Mnie udało sie zainstalowac. Biegam ok. 10km kilka razy w tygodniu. Sadzilem, ze zawsze to 10 zł. Aplikacja zalicza mi dziennie jeden km i gratuluje, zapraszajac na nastepny za 24h. Nie „poddałem” sie nabijam ten jeden km spacerem z psem ;)

 • http://www.facebook.com/mirek.tablowski Mirek Tablowski

  Ciekawe, czy ktoś weryfikuje rzeczywistą ilość przekazanych przez samsunga pieniędzy…

  • http://www.facebook.com/ruskimidano Adam Miłoszewski

   Nad tym samym się zastanawiałem.

 • Agre

  Hmmm zawsze jak czytam takie wpisy to szlag mnie trafia. Widać nigdy nie pracowałeś w dużej firmie, z budżetami, procedurami, w firmie globalnej, gdzie każda tego typu historia musi być zaakceptowana w centrali, po to właśnie, żeby centrala mogła planować globalne akcje, a nie jakiś kraj wychylił się, zrobił coś małego podobnego sam dwa miesiące, czy pół roku wcześniej, a potem zgodnie musiał robić jeszcze raz podobną akcję, tylko że tym razem globalną.

  Nie, to nie jest wpis kogoś z Samsunga, tylko kogoś, kto widzi coś więcej niż czubek swojego polskiego noska, wokół którego ma się kręcić świat…

  • smitu

   Ja natomiast uwielbiam komentarze anonimów, którzy myślą, że wszystkie rozumy pozjadali, w dodatku sądząc, że autor tekstu, który opublikował komentowany tekst ma wiedzę zdecydowanie mniejszą od nich ;)

   Wiem jak działają korporacje, wiem jak wyglądają procesy z takich firmach. Nie musisz uczyć ojca dzieci robić. Polecam przeczytać tekst ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie, że nie mam pretensji o to, że Samsung robi podobną akcje. Mam natomiast żal o brak kontaktu i kompletne zlanie tematu w swoim czasie.

  • http://www.facebook.com/ruskimidano Adam Miłoszewski

   Co nie zmienia faktu, ze podobny projekt przeszedl bez slowa a to oznacza, ze jakiekolwiek starania nie maja sensu.

 • http://www.facebook.com/kijijiji Piotr Koziołowski

  Duze korporacje czesto tez postepuja w ten sposob, ze na poczatku odrzucaja dany projekt/pomysl a potem realizuja go jako swoj autorski. Nie mowie oczywiscie, ze w tej sytuacji tak jest ale takie rzeczy sie zdarzaja.

  • smitu

   Bywa… Nie mówię, że nasz pomysł był jakiś nowatorski. Mimo to szkoda ;/