Fitappy 2 – Zdrowie i Fitness po Polsku

fitappyNa YouTube jest zupełnie inny internetowy świat. Z reguły jest to świat do dupy, bo związany z kretyńskimi wideo dla nastolatków, ale w kilku przypadkach można natrafić na coś bardzo cennego. Ta sztuka udała się i mnie kilka miesięcy temu, gdy znalazłem kanał Fitappy. Znacie?

Cóż. Ja poznałem go jakiś czas temu i mimo, że chciałem o nim napisać na blogu dawno temu, to nie mogłem się do tego zebrać. W każdym razie, przechodząc do meritum. Kanał Fitappy prowadzi niewiasta o imieniu Agnieszka. Sama mówi o sobie „BioEngineer, Trener Fitness i Instruktor Karate”. Czy potrzeba wam czegoś więcej, by ją zarekomendować? Ok, wystarczy tylko jedno wideo z jej kanału by zobaczyć, że dziewczyna zna się na rzeczy, a ćwiczenia przez nią pokazywane są wykonywane poprawnie i z pewnością nie nadwyrężają stawów, oraz innych części ciała.

Po Agnieszce widać, że znalazła swój sposób na życie. Nie dość, że jest trenerką fitness to nagrywa bardzo ciekawe wideo, w których pokazuje w jaki sposób ćwiczyć poszczególne grupy mięśni. Oprócz tego daje wiele cennych wskazówek i porad, a całość prezentuje się nader okazale, gdyż Agnieszka nagrywa swoje filmy w bardzo ładnej scenerii na terenie Stanów Zjednoczonych. Co równie fajne, filmy nagrywane są po polsku i po angielsku, co sprawia, że popularność instruktorki jest dużo większa i nie ogranicza się tylko do granic naszego kraju. Z resztą, o jej popularności świadczą statystyki. Prawie 10 milionów wyświetleń, kilkadziesiąt nagranych wideo, blisko 20 tysięcy subskrybentów i dziesiątki o ile nie setki komentarzy na kanale i pod filmami. W poszukiwaniu filmów fitness zdecydowanie lepiej zahaczyć o jej kanał, aniżeli kupować kolejne wydanie Shape z programami treningowymi na wideo.

Oprócz filmów z ćwiczeniami Agnieszka nagrywa też wideo, w których pokazuje co jeść, by było zdrowo, smacznie i z pomysłem. Sam skorzystałem z kilku przepisów i bardzo polecam np. ciastka z płatków owsianych i rodzynkami.

 • http://www.dzisiejsza-nadzieja.blogspot.com Jus tine

  Oglądałam Agnieszkę i zrobiła na mnie wrażenie. Pozytywna osóbka.

 • http://www.ironday.pl box3r

  Kilkoma rzeczami od Agnieszki zainspirowałem swoje arty o diecie na blogu „www.ironday.plmimo, że to tematyka bardziej kulturystyczna.

 • Eponina

  Mniam chyba sama zrobię takie ciastka

  polecam http://www.proena.com.pl/

 • Dietetyk Ania

  Bardzo fajny kanał, znałam go już wcześniej i naprawdę mogę polecić.
  akademiazdrowegozywienia.com.pl

 • kswksw121512

  ciekawe filmiki ,zapraszam http://fantastic-brand.blogspot.com/

 • http://webexpansion.pl Paweł Gibek

  Rzeczywiście w Internecie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji. Warto jednak poszukać sprawdzonego i rzetelnego źródła informacji jak http://www.train4fit.pl. Korzystając ze sprawdzonych źródeł unikniemy powtarzania przekazywanych nam, błędnych informacji.